Bardzo Dobry Występ w Finale Coca Cola Cup !!!

W rozegranym 6 czerwca Finale Wojewódzkim 13. Turnieju Coca Cola Cup 2011 drużyna naszego gimnazjum zajęła bardzo dobre 5 miejsce. W finale startowało 12 zespołów wyłonionych w dwóch rundach eliminacyjnych. W pierwszym finałowym spotkaniu tych rozgrywek przegraliśmy 0:2 z późniejszym wicemistrzem turnieju Gimnazjum nr 8 Łomża natomiast w drugim zremisowali po bardzo emocjonującym spotkaniu 2:2 (bramki: Stryjecki i Mieczkowski) z Gródkiem. Łącznie w tym turnieju w woj. podlaskim wystartowało 102 drużyny chłopców. Turniej wygrała drużyna Gimnazjum nr 15 Białystok. Warto dodać że rajgrodzcy gimnazjaliści w eliminacjach w pokonanym polu pozostawili rówieśników z Goniądza, Jaświł, Nowinki, Bargłowa i Moniek. Dla całej drużyny za osiągnięty wynik, zwycięstwa w eliminacjach jak i dobrą grę w finałach należą się duże brawa.