Półfinałowe zmagania w lekkie atletyce

W rozegranym 22 maja 2017 na stadionie miejski w Łomży półfinale województwa w lekkiej atletyce dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Indywidualnie 4 awanse do finałowej 16 województwa wywalczyli: Gabriela Święszkowska – III miejsce w biegu na 100 m, Paulina Drozd – I miejsce w rzucie dyskiem, Ewelina Chojnowska – III miejsce w rzucie oszczepem, Patryk Bukowski – III miejsce w biegu na 2000 m. Niewiele do bezpośredniego awansu zabrakło Jakubowi Zawadzkiem, który zajął IV miejsce w konkursie rzutu oszczepem i o tym czy awansuje do finał zdecydują wyniki w pozostałych grupach eliminacyjnych. Wszystkim uczestnikom tych zawodów gratulujemy ambitnej postawy, a tym którzy wywalczyli miejsca premiowane awansem życzymy udanego startu w finale.