Bal przebierańców

We wtorek 13 lutego w klasie III a odbył się karnawałowy bal przebierańców pt. „Karnawał w rytmie serca”. Klasa wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, wstążkami i serpentynami zachęcała do szampańskiej zabawy. Stroje dzieci były barwne i wiernie oddawały wybrane postacie bajkowe i filmowe. Niektórzy byli nie do poznania, inni wzbudzali podziw, a niekiedy strach. Wszyscy bawili się znakomicie i wymyślali ciekawe tańce do skocznej muzyki. Podczas balu można było spróbować swoich sił w konkursach na spostrzegawczość, orientację i szybkość. Największych emocji i wrażeń dostarczył wszystkim konkurs, podczas którego uczestnicy nadmuchiwali balony.  W trakcie zabawy dzieci miały słodki poczęstunek oraz niespodziankę w postaci pizzy. Humor dopisywał zarówno uczniom, jak i wychowawczyni. Było wesoło i kolorowo. Uśmiechnięte buzie świadczyły o tym, że spotkanie było udane.

Joanna Zawadzka