Lekkoatletyczne awanse do finału wojewódzkiego

W rozegranym na stadionie miejski w Łomży 16 maja 2018 r.  Finale Grupy Zachodniej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły,  Indywidualnie awanse do finałowej 16 województwa wywalczyli: Hubert Litwinko – III miejsce w biegu na 100 m, Jakub Zawadzki – II miejsce w rzucie oszczepem, Patryk Bukowski  – II miejsce w biegu na 2000 m. Gabriela Święszkowska – V miejsce w biegu na 300 m,  Aleksandra Rusiak – IV miejsce w rzucie dyskiem, Damian Gąsiewski – V miejsce w rzucie oszczepem, Bartosz Jurak – IV miejsce w biegu na 600 m. Niewiele do awansu zabrakło Patrycji Mróz – IV miejsce w biegu na 1000 m, Ewelinie Chojnowskiej – VI miejsce w rzucie oszczepem oraz Patrycji Dziądziak – VI miejsce w rzucie dyskiem. Wszystkim uczestnikom tych zawodów gratulujemy ambitnej postawy, a tym którzy wywalczyli miejsca premiowane awansem życzymy udanego startu w finale.