III miejsce i awans do finału wojewódzkiego!!!

W rozegranym 6 października 2018 r. w Nowogrodzie Półfinale Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych duży sukces odniosła drużyna chłopców reprezentująca nasza szkołę, która w stawce 17 szkół po bardzo emocjonującej końcówce biegów zajęła III miejsce w zawodach. Jest to drugi w historii szkoły (szkoły podstawowej i gimnazjum) awans do finały wojewódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych. W składzie zwycięskiej sztafety biegali:  Bartosz Jurak, Hubert Litwinko, Dawid Sut, Dawid Jaworowski, Mateusz Święszkowski, Bartosz Kucharski, Bartosz Matusiak, Maurycy Naumowicz, Adam Wroczyński, Dawid Orłowski, Przemysław Łepkowski (rezerwowy), Jakub Bagiński (rezerwowy) opiekunowie Andrzej Graczewski, Jan Modzelewski. Duże brawa za zaangażowanie, ambicję, wole walki należą się każdemu uczestnikowi tych  biegów. Powtórzenie sukcesu z przed roku (awansu do finału wojewódzkiego) przed zawodami wydawał się nieosiągalnym celem a po zawodach stał się faktem. Start w półfinale województwa był poprzedzony rywalizacją powiatową, w której reprezentujące szkołę sztafet dziewcząt i chłopców w igrzyskach młodzieży i igrzyskach dzieci zajmowały miejsca w I – III.  Gratulujemy chłopakom osiągniętego sukcesu i życzymy udanego startu w finale województwa.