Zakończenie roku szkolnego 2018/19

W dniu 19 czerwca 2019 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/19 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rajgrodzie. Podczas podsumowania najlepsi uczniowie otrzymali nagrody w postaci książek, stypendium i statuetek za osiągnięcia sportowe. Rodzicom wyróżnionych uczniów klas III gimnazjum oraz ósmych szkoły podstawowej wręczone zostały listy gratulacyjne. Wyróżniający się w nauce oraz sporcie uczniowie otrzymali stypendia Burmistrza i Rady Miejskiej w Rajgrodzie. W kończącym się roku szkolnym pożegnano uroczyście cztery osoby, które zdecydowały się przejść na emeryturę są to: Pani Maria Zabielska, Pani Danuta Lipińska, Pani Małgorzata Prostko oraz wieloletni sekretarz szkoły Pani Ewa Sławińska. Podziękowania za wieloletnią „służbę” dzieciom i młodzieży złożył dyrektor Pan Andrzej Graczewski wraz z Panem Arkadiuszem Klimaszewski jak również zaproszeni goście – Pan Burmistrz Ireneusz Gliniecki, Pan Sekretarz Piotr Milewski, Pan Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Bućko i Radny Sejmiku Wojewódzkiego Pan Jacek Piorunek. Na zakończenie uroczystości Pan dyrektor Andrzej Graczewski życzył wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych wakacji.