Wycieczka do Opery i Filharmonii Podlaskiej

Dnia 5 grudnia 2019 roku 45 uczniów klas: IV, Va, Vb i VIa Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie wraz z opiekunami (p. B. Darkowska, p. T. Stryjecka, p. D. Kraużlis, p. M. Czubajko) udało się na wycieczkę do Białegostoku. Najpierw w Operze i Filharmonii Podlaskiej obejrzeliśmy balet „Dziadek do orzechów”. Jest to muzyczno-taneczna opowieść, do której muzykę skomponował Piotr Czajkowski. Kolejnym punktem programu była sala zabaw „Fabryka Misia”. Pobyt w centrum zabaw sprawił wycieczkowiczom wiele radości, z zapałem korzystali ze zjeżdżalni, torów przeszkód, automatów zręcznościowych i trampolin. Po wielu atrakcjach uczniowie udali się na posiłek. Zadowoleni z wycieczki około godz. 20.00 wróciliśmy do Rajgrodu.

Barbara Darkowska