Bal karnawałowy

Dnia 13 lutego 2020 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Uczestniczyli w nim uczniowie klas IV – VIII. Wszyscy bawili się znakomicie i miło wspólnie spędzili czas. Punktem kulminacyjnym imprezy były wybory Króla i Królowej Balu. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, toteż tego dnia można było podziwiać pomysłowość i zaangażowanie młodzieży. Zwycięzcy zostali wyłonieni w drodze głosowania, a nad wszystkim czuwał Samorząd Uczniowski. Zaszczytny tytuł Królowej Balu zdobyła Weronika Kotarska z kl.VIa, która przebrała się za pielęgniarkę, Królem Balu został Sebastian Muczyński z kl.Vb prezentujący strój księdza. Zwycięzcom wręczono nagrody, a wszystkim uczestnikom konkursu słodkie upominki. Bal przebiegł w miłej atmosferze, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnej imprezy.

Anna Sobocińska