II Miejsce w Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej Chłopców

W dniu 20.11.2010r. w Hali MOSiR w Grajewie rozegrana została Gimnazjada Powiatu Grajewskiego w piłce ręcznej chłopców. Bardzo dobrze spisali się w niej uczniowie rajgrodzkiego gimnazjum zajmując II miejsce. W spotkaniach grupowych pokonali kolejno: Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie 12:7, Publiczne Gimnazjum nr 3 w Grajewie 12:4, w meczu półfinałowym wygrali z Gimnazjum w Danówku 11:5 porażki doznali dopiero w finale imprezy przegrywając 7:6 z Publicznym Gimnazjum nr 1 w Grajewie. Drużyna gimnazjum grała w składzie: Bartosz Budukiewicz, Arkadiusz Prostko, Karol Mulewski, Damian Matysiewicz, Paweł Piotrowski, Sebastian Zyskowski, Kacper Jagłowski, Dawid Bogdzio, Artur Mieczkowski, Arkadiusz Jabłoński, Grzegorz Jamiński, Artur Stryjecki, Arkadiusz Wepner, Kamil Pietrewicz. Za osiągnięty wynik oraz za zaangażowanie, walkę oraz ładny styl gry całej drużynie należą się duże brawa!!!!!