Gimnazjada Lekkoatletyczna

Gimnazjada w lekkiej atletyce rozegrana 10 maja 2011 r. na boisku szkolnym przy Publicznym Gimnazjum nr 3 w Grajewie, zgromadziła na starcie reprezentacje sześciu gimnazjów. Z grupy 25 zawodników i zawodniczek, którzy reprezentowali Gimnazjum w Rajgrodzie najlepsze miejsca zajęli: Ewelina Borkowska – II miejsce w biegu na 1000 m, Sebastian Zyskowski – II miejsce w rzucie oszczepem oraz III miejsce w skoku w dal, Marcin Zawadzki – II miejsce w biegu na 600 m, Artur Stryjecki – III miejsce w biegu na 1000 m, Damian Matysiewicz – III miejsce w biegu na 100 m, Krystian Kaszeta, Damian Czopek, Sebastian Zyskowski, Damian Matysiewicz – III miejsce w biegu sztafetowym 4×100 m. Do udanych start mogą zaliczyć także: Paweł Piotrowski – IV miejsce w pchnięciu kulą, Magdalena Kołowska – IV miejsce w skoku w dal, Justyna Rydzewska – IV miejsce w pchnięciu kulą. Wszyscy ci uczniowie oraz Kinga Drozd i Angelika Klepacka – rzut dyskiem będą reprezentować nasze gimnazjum w półfinale województwa, który odbędzie się 16 maja 2011 r. na stadionie miejskim w Białymstoku.