Zakończenie Roku Szkolnego 2010/2011

W środę 22 czerwca 2011 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W rajgrodzkim gimnazjum w sali sportowej pojawili się na galowo ubrani uczniowie, a także rodzice i zaproszeni goście: burmistrz gminy Czesław Karpiński, przewodnicząca Rady Rodziców Joanna Wielgat i reprezentujący sponsorów nagród dla uczniów Marta Pieńczykowska. Następnie dyrektor szkoły Zygmunt Tarnacki dokonał podsumowania całorocznej pracy uczniów i nauczycieli oraz wręczył najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz liczne nagrody za osiągnięcia w nauce. Prymusem szkoły został uczeń klasy III c Rafał Swiderski, który uzyskał bardzo wysoka średnią – 5,80. On też uzyskał najwyższy wynik na egzaminie gimnazjalnym w części matematyczno – przyrodniczej 48 punktów na 50. Natomiast w części humanistycznej najwięcej punktów uzyskał Arkadiusz Jabłoński z klasy III b – 50 – jako laureat wojewódzkiego konkursu historycznego. Z języka angielskiego najwyższy wynik 48 punktów uzyskał Kamil Pietrewicz. Po gratulacjach i wręczeniu nagród dyrektor podziękował sponsorom nagród dla uczniów: Panom Zdzisławowi i Stanisławowi Zielińskim – właścicielom Zakładu Mięsnego Europa”, Państwu Urszuli i Andrzejowi Grajewskim – Bar „Smakosz”, Panom Ireneuszowi i Robertowi Nerkowskim – właścicielom Piekarni w Rajgrodzie, Panu Andrzejowi Mikulskiemu – Firma PPHU „Jędruś”. Na zakończenie uroczystości głos zabrał burmistrz Rajgrodu Czesław Karpiński, który pogratulował uczniom dobrych wyników w nauce i złożył życzenia miłego i spokojnego wypoczynku w okresie wakacji szkolnych.