Kolejny sukces sportowy naszych uczniów!!!

W rozegranej 7 grudnia 2016 roku w Grajewie pierwszej rundzie Finału Województwa w unihokeju chłopców świetnie spisała się drużyna chłopców reprezentująca nasza szkołę.

Wspomniana drużyna po emocjonujących i dramatycznych spotkaniach zajęła w swojej grupie drugie miejsce a co za tym idzie awansowała do ścisłego finału tj. najlepszej czwórki województwa w tej dyscyplinie!!!!

Skład zespołu: Damian Gąsiewski, Bartłomiej Policha, Adrian Piotrowski, Kamil Prostko, Szymon Kuczyński, Jakub Zawadzki, Piotr Dobrydnio, Bartosz Graczewski, Arkadiusz Muczyński, Bartłomiej Mróz. Opiekun zespołu Andrzej Graczewski.

Wyniki rozegranych spotkań:

  1. Gimnazjum Rajgród – PG 15 Białystok 0:2 (0:1)
  2.  Gimnazjum Rajgród – PG Nowinka 1:1 (0:1)
  3.  Gimnazjum Rajgród – PG Boćki 2:1 (0:1)