Wicemistrzostwo województwa w unihokeju!!!

W środę 21 grudnia 2016 roku w Suwałkach rozegrany został Finał Województwa Podlaskiego w Unihokeju Chłopców. Świetnie spisała się w nim drużyna chłopców rajgrodzkiego gimnazjum, która została wicemistrzem województwa!!!!

W pierwszym półfinałowym pojedynku rajgrodzcy gimnazjaliści pokonali 1:0 gospodarza turnieju PG 5 Suwałki /bramka: Gąsiewski/. Pojedynek ten stał na wysokim poziomie sportowym zaangażowanie, ambicja, wola walki a przede wszystkim bardzo dobre przygotowanie do turnieju to elementy, które odegrały decydującą rolę w tym spotkaniu jak również w całym turnieju. W finale po bardzo dobrym spotkaniu nasz zespół uległ 2:3 PG Jasionówka /bramki: Gąsiewski – 1, Zawadzki – 1/. W przekroju całego turnieju w naszym zespole najlepszym zawodnikiem przez organizatorów uznany został Damian Gąsiewski a cały zespół otrzymał puchar oraz srebrne medale. Wicemistrzostwo Województwa jest kolejnym wielkim sukcesem sportowym rajgrodzkiej szkoły, warto dodać że jest to trzeci srebrny medal w tej dyscyplinie sportu w ostatnich pięciu latach. Skład srebrnych medalistów mistrzostw województwa w unihokeju: Damian Gąsiewski, Bartłomiej Policha, Adrian Piotrowski, Jakub Zawadzki, Szymon Kuczyński, Kamil Prostko, Piotr Dobrydnio, Bartosz Graczewski, Bartłomiej Mróz, Arkadiusz Muczyński. Opiekun Andrzej Graczewski.