Udany start w finale ligi lekkoatletycznej

W sobotę 27 maja 2017 w Białymstoku odbył się Finał Województwa w Lidze Lekkoatletycznej Gimnazjów. Po raz pierwszy w historii naszej szkoły w finale wojewódzkim tej imprezy startowały dziewczęta, które zajęły VIII miejsce.

Występ podopiecznych Andrzeja Graczewskiego w rywalizacji ze szkołami sportowymi należy uznać jak najbardziej udany a przede wszystkim na miarę posiadanych umiejętności. Skład zespołu: Joanna Jankowska – rzut oszczepem, Paulina Drozd – rzut dyskiem, Paulina Fiedorow – rzut dyskiem  Ewelina Chojnowska – rzut oszczepem, Patrycja Dziądziak – rzut dyskiem, Julia Stryjecka – 300 m, Weronika Bączkowska – 300 m, Amelia Niedzwiedzka – 300 m, Gabriela Święszkowska – 100 m, Patrycja Jasińska – 100 m, Wiktoria Kolenkiewicz – 100 m,  Edyta Bielawska  – 600 m,  Patrycja Mróz – 600 mAleksandra Rusiak – pchnięcie kulą. Całemu zespołowi za rywalizacje w zawodach jak również za pracę wykonaną przed zawodami należą się duże brawa i gratulacje.