IV miejsce w międzynarodowym turnieju unihokeja

Tuż za podium uplasowała się reprezentacja naszej szkoły w międzynarodowym turnieju unihokeja jaki odbył się w sobotę 10 czerwca w Suwałkach. W turnieju wzięło udział 5 drużyn: UKS Orły Suwałki, Gimnazjum Jasionówka (mistrz województwa), Gimnazjum Rajgród (wicemistrz województwa), Gimnazjum Nowinka oraz Reprezentacja Litwy…. W turnieju mogli wziąć udział zawodnicy z rocznika 2002 i młodsi. Duże emocje, wysoki i ciekawy poziom gry w każdym spotkaniu oraz niestety prawie w każdym z nich brak szczęścia, łącznie 10 strzałów naszych zawodników w 4 spotkaniach trafiało w słupek albo w poprzeczkę bramki przeciwnika tak w największym skrócie można podsumować grę reprezentantów rajgrodzkiego gimnazjum w tym turnieju. Dodatkowo dość „krótka” ławka rezerwowych zwłaszcza w przegrany 2:3 meczu o III miejsce z Orłami Suwałki miała wpływ na zajęte miejsce w turnieju. Sam turniej stał wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym a wyróżnienie w nim dla najlepszego prawego napastnika otrzymał Damian Gąsiewski. Skład zespołu: Jakub Jankowski, Adrian Budziński – Adrian Piotrowski, Arkadiusz Muczyński, Szymon Kuczyński, Jakub Zawadzki, Damian Gąsiewski, Patryk Bukowski, Jakub Gibniewski, Mateusz Godlewski. Opiekun Andrzej Graczewski.