III miejsce w finale województwa w unihokeju chłopców

W czwartek 21grudnia 2017 roku w Grajewie rozegrany został Finał Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolne w Unihokeju Chłopców. Świetnie spisała się w nim drużyna chłopców Szkoły Podstawowej w Rajgrodzie, która została zajęła  III miejsce!!!! W pierwszym półfinałowym pojedynku rajgrodzcy unihokeiści ulegli 0:1  drużynie z Bociek. W meczu o III miejsce tzw. małym finale nasz zespół pokonał 4:3 drużynę SP 11 Suwałki /bramki: Gąsiewski – 2, Zawadzki – 2/. Pojedynek ten stał na wysokim poziomie sportowym, duża determinacja, zaangażowanie i walka zdecydowały o końcowym wyniku. W przekroju całego turnieju w naszym zespole najlepszym zawodnikiem przez organizatorów uznany został Adrian Piotrowski cały zespół otrzymał puchar oraz brązowe medale. III miejsce w finale województwa jest kolejnym wielkim sukcesem sportowym rajgrodzkiej szkoły, warto dodać że jest to czwarty medal w tej dyscyplinie sportu w ostatnich sześciu latach. Skład brązowych medalistów mistrzostw województwa w unihokeju: Damian Gąsiewski, Adrian Piotrowski, Jakub Zawadzki, Szymon Kuczyński, Jakub Jankowski, Arkadiusz Muczyński, Patryk Bukowski, Mateusz Godlewski, Przemysław Łepkowski, Mateusz Święszkowski, Kacper Świerczewski. Opiekun Andrzej Graczewski.