Wyjazd do ACE w Augustowie

Dnia 16.03.2018 r. uczniowie klas III a i III b oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej  w  Rajgrodzie  włączyli się do obchodów ,,Europejskiego Dnia  Mózgu”, który został zorganizowany przez ACE w Augustowie. Nasi uczniowie  wykazali się  dużą wiedzą,  kreatywnością i twórczym myśleniem w różnych konkurencjach, które były przygotowane przez organizatorów.  Sprawność swoich szarych komórek sprawdzili  w tradycyjnym konkursie wiedzy o zawodach pod hasłem: ,,Zawodowy omnibus”, zajmując III miejsce.

Uczniowie uczestniczyli  również w innych ciekawych konkurencjach m.in.

• Gra w zielone
  • Buduj z głową
  • Escape Room
  • Piekielny hotel
  • Z informatyką na ,,Ty”
  • Programuję – projektuję – rysuję
  • Turniej sportowy na wesoło
  • Łamigłówki

Uczniowie naszego  gimnazjum zdobyli  II miejsce w konkurencjach drużynowych, zorganizowanych podczas  obchodów Europejskiego Dnia  Mózgu przez ACE w Augustowie. Do konkursów przygotowała uczniów  Jolanta Rejkiewicz, pedagog szkolny.

Serdecznie gratulujemy!!!