II miejsce w Memoriale im. Wojciecha Rogowskiego w biegach przełajowych

W środę 28 marca 2018 r. na trasach biegowych Zespołu Szkół w Wojewodzinie został rozegrany XVII Memoriał im. Wojciecha Rogowskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych, który był jednocześnie eliminacjami powiatowymi do Półfinału Województwa Podlaskiego. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nim reprezentanci naszej szkoły, którzy w rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej w klasyfikacji chłopców zajęli III miejsce a klasyfikacji dziewcząt II miejsce co dało II miejsce w klasyfikacji generalnej (łącznej) memoriału. Bezpośrednio awanse do zawodów półfinałowych wywalczyli Patryk Bukowski, Damian Gąsiewski, Arkadiusz Muczyński, Mateusz Godlewski, Bartosz Jurak, Hubert Litwinko, Dawid Sut, Dawid Orłowski, Mateusz Święszkowski, Julia Stryjecka, Edyta Bielawska, Patrycja Mróz, Natalia Kotarska, Weronika Wołyniec, Daria Mróz, Wiktoria Wasilewska. W Igrzyskach Dzieci (klasy IV – VI) dobre występ zanotowali Jakub Bagiński – I miejsce w swoim biegu oraz Bartosz Kucharski, który uplasował się na IV miejscu. Gratulujemy!!!!