Sukcesy w półfinale województwa w biegach przełajowych!!!

Dużym sukcesem zakończyli swój udział w półfinale województwa w drużynowych biegach przełajowych uczniowie naszej szkoły. Sposród 17 uczestników reprezentujących szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 10 awansowało do finału województwa. Indywidualnie awanse wywalczyły Justyna Chojnowska (IV miejsce) i Patrycja Mróz (III miejsce). Drużynowo awans wywalczyli chłopcy z rocznika 2002 i 2003. Patryk Bukowski, Damian Gąsiewski, Arkadiusz Muczyński, Mateusz Godlewski w rywalizacji rocznika 2002 zajęli I miejsce, natomiast Dawid Jaworowski, Dawid Sut, Bartosz Jurak, Hubert Litwinko z rocznika 2003 zajęli II miejsce. Bardzo dobrze w Igrzyskach Dzieci zaprezentował się uczeń naszej szkoły Jakub Bagiński który zajął II miejsce. Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale!!!!