Mistrzostwo województwa w biegu na 2000 m!!!!

Bardzo udanie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w Finale Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkiej Atletyce, który odbył się 26 maja w Białymstoku. Mistrzem województwa w biegu na  2000 m został Patryk Bukowski ustanawiając jednocześnie nowy rekord szkoły, na IV miejscu w konkurencji rzutu oszczepem uplasował się Jakub Zawadzki, VII miejsce w biegu na 600 m z nowym rekord szkoły zajął Bartosz Jurak, VIII miejsce w konkurencji rzutu oszczepem zajął Damian Gąsiewski, natomiast X miejsce z nowym rekordem życiowym w biegu na 100 m zajął Hubert Litwinko, kolejny rekord życiowy w konkurencji rzutu dyskiem plasując się na XII miejscu ustanowiła Aleksandra Rusiak. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników oraz świetniej atmosfery jaka towarzyszy uczestnikom podczas każdych zawodów.