100 minut dla Niepodległej

Dnia 07.06.2018r. w Szkole Podstawowej w Rajgrodzie odbył się występ artystyczny o tematyce patriotycznej pt. „Sto minut dla Niepodległej”. Poezją, śpiewem i tańcem społeczność szkolna uczciła setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie swoim występem oddali hołd, chwałę i cześć bohaterom walczącym o NIEPODLEGŁĄ OJCZYZNĘ. W przedstawieniu artystycznym wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Szczególnie pięknie zaprezentowali się najmłodsi uczniowie wykonując bardzo efektowne układy taneczne: Polonez, Taniec z szarfami, Przybyli Ułani, Belgijka. Wszyscy młodzi artyści z powagą i solidnie przygotowali się do swoich ról a występem zaprezentowali wysoki poziom. Społeczność szkolna pragnie podziękować licznie przybyłym gościom. Dzięki Państwa obecności poczuliśmy się docenieni. Mamy nadzieję, że to spotkanie patriotyczne „Sto minut dla Niepodległej” wywołało refleksję, pozwoliło na chwilę zadumy, przypomniało o szacunku i miłości do OJCZYZNY.  TAKI BYŁ NASZ CEL!!!

Marzanna Zawadzka