Z Brzechwą weselej !!!

Od kilku lat nauczyciele  edukacji  wczesnoszkolnej z naszej szkoły współpracują z przedstawicielem (impresario) Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu. W tym roku, już na samym początku roku szkolnego skorzystaliśmy z ich pierwszej oferty. Było to 1 października 2018. Szkolnym autobusem uczniowie klas: I, II i III pod opieką pań: B. Muczyńskiej, J. Zawadzkiej, W. Królewicz i M. Chylińskiej udali się do Augustowskiego Centrum Edukacyjnego na imprezę edukacyjną pt.  „Brzechwolandia„. Nasi uczniowie spędzili miło czas w tej niezwykłej krainie. Przede wszystkim dzięki  niej mogli zapomnieć o wszystkich zmartwieniach, przenieść się w kolorowy świat marzeń, pełen radości i muzyki. Przebywanie w tej krainie dawało wiele do myślenia, jak powinno się w życiu postępować. Często przecież zapomina się o dobrym zachowaniu w domu, w szkole, na podwórku.Obejrzenie przedstawienia było okazją poznania  bądź przypomnienia wspaniałych wierszy polskiego poety  – Jana Brzechwy. Dzieci na żywo mogły podziwiać grę aktorów, ich ciekawe kostiumy oraz efekty świetlne. Jednym słowem nasi uczniowie byli świadkami niesamowitych przygód, które tylko w Brzechwolandii zdarzyć się mogły. Wszyscy wróciliśmy zadowoleni.

Organizator wyjazdu – Małgorzata Chylińska