IV miejsce w finale wojewódzkim!!!

Udany start podczas Finału Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych, zanotowali reprezentanci Szkoły Podstawowej w Rajgrodzie, którzy w stawce 18 najlepszych sztafet w województwie zajęli wysokie IV miejsce. Zawody finałowe odbył się 20.10.2018 r. w Augustowie a start w nich był drugim startem w historii szkoły i na pewno na trwałe ze względu na przebieg rywalizacji jaki zajęte miejsce wpisuje się w historię sukcesów rajgrodzkich szkół. Rywalizacja do ostatnich metrów wymagającej trasy  dobre przygotowanie do zawodów oraz zaangażowanie zaowocowało udanym startem oraz wysokim miejscem w rywalizacji wojewódzkiej. Skład zespołu występującego w finale województwa:  Bartosz Jurak, Hubert Litwinko, Dawid Sut, Dawid Jaworowski, Michał Mróz,  Mateusz Święszkowski, Dawid Orłowski, Adam Wroczyński, Bartosz Matusiak, Bartosz Kucharski, Maurycy Naumowicz /rezerwowy/, Mateusz Mścichowski /rezerwowy/, Jakub Bagiński /rezerwowy/. Opiekunowie Andrzej Graczewski i Jan Modzelewski.