Światowy dzień chorych na Zespół Downa w naszej szkole

Światowy dzień chorych na Zespół Downa w naszej szkole

Dzień 21 marca to Światowy Dzień Chorych na Zespół Downa. W tym dniu uczniowie naszej szkoły dołączyli do akcji ubierając skarpetki nie do pary lub czerwono – granatowe ubrania. W ten sposób okazaliśmy naszą akceptację w stosunku do osób chorych. Wszyscy jesteśmy równi, a dzieli nas tylko jeden dodatkowy chromosom. Uczniowie chętnie brali udział w tej kampanii. Było mnóstwo kolorowych skarpetek.

Gabriela Płońska

 

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl