Sukces przedszkolaków konkursie techniczno – plastycznym

Sukces przedszkolaków konkursie techniczno – plastycznym

W dniu 16 kwietnia w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu techniczno-plastycznego pt. „Mleczna Zagroda”. Na uroczyste wręczenie nagród wybrała się delegacja, w skład której wchodziły nauczycielki prowadzące grupy „Jeżyki” i „Tygryski” oraz dwoje dzieci reprezentujących Przedszkole w Rajgrodzie. W rywalizacji wzięły udział 24 grupy przedszkolne z powiatu grajewskiego. Mamy przyjemność poinformować, że nasze Przedszkole zajęło I miejsce. Dzieci wraz z nauczycielkami, jako reprezentacja całego Przedszkola odebrała główną nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł. Dziękujemy wszystkim Rodzicom naszych przedszkolaków, którzy  udostępnili materiały potrzebne do stworzenia makiety oraz serdecznie Gratulujemy Małym Twórcom i  ich nauczycielkom.

Barbara Kijko

Ewa Budzińska

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: