Spotkanie z muzyką

Muzyka to poezja, która niesie niezwykłe wartości. Wartości, które przez wieki były, są i będą motorem intelektualnego rozwoju młodego człowieka i lekarstwem na wszelkie zło. W dniu 23 maja 2019 roku  po raz drugi w tym roku szkolnym gościliśmy w naszej szkole Agencję Artystyczną „MAT” z Olsztyna, która przedstawiła w bardzo ciekawy sposób biografię Agnieszki Osieckiej, jej przyjaciółki Magdy Umer oraz Seweryna Krajewskiego. Dzieci młodzież z zainteresowaniem wysłuchały największych przebojów artystów, wśród nich: „Zielono mi”, „Uciekaj moje serce”, „Ludzkie gadanie”, „Takie ładne oczy”. Muzyka i piosenki spodobały się uczestnikom koncertu a całe spotkanie przybliżyło twórczość Agnieszki Osieckiej oraz Seweryna Krajewskiego.