Mistrzowski start w finale województwa!!!

W rozegranym 25 maja 2019 r. w Białymstoku Finale Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce świetnie spisali się uczniowie naszej szkoły, którzy wywalczyli dwa medale. W biegu na 600 m I miejsce zajął Bartosz Jurak a w konkurencji rzutu oszczepem III miejsce wywalczyła Joanna Jankowska. Na IV miejscach w rzucie dyskiem i rzucie oszczepem uplasował się Dawid Wołyniec, V miejsce w konkurencji rzutu dyskiem zajęła Aleksandra Rusiak, VII miejsce w biegu na 100 m zajął Hubert Litwinko natomiast IX miejsce w rzucie dyskiem zajął Łukasz Pogorzelski.  W klasyfikacji drużynowej chłopców nasza szkoła uplasowała się na wysokim IX miejscu wśród 58 szkól startujących w finałowych zawodach. Gratulujemy !!!!!