Inauguracja roku szkolnego 2019/20

W dniu 2 września 2019 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2019/20.

W apelu wzięli udział zaproszeni goście:

  • Burmistrz Rajgrodu Ireneusz Gliniecki,
  • Sekretarz Gminy Rajgród Piotr Milewski,
  • Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Bućko,
  • Zastępca Przewodniczącej Rady Rodziców Joanna Lipińska,
  • Dyrektor Biblioteki Publicznej w Rajgrodzie Anna Arciszewska,
  • oraz radni Rady Miejskiej w Rajgrodzie obecnej kadencji, grono pedagogiczne, rodzice oraz uczniowie.

W nowym roku szkolnym przywitał wszystkich Pan dyrektor Andrzej Graczewski, poinformował o głównych priorytetach polityki oświatowej Ministerstwa Edukacji Narodowej w tym roku szkolnym oraz omówił najważniejsze wydarzenia jakie będą miały miejsce w naszej szkole w rozpoczynającym się roku szkolnym. W dalszej kolejności przedstawił uczniom kto będzie ich wychowawcą w ich klasie. Na koniec swojego wystąpienia życzył wszystkim wytrwałości i sukcesów w nowym roku szkolnym. Po części oficjalnej odbyły się spotkania z wychowawcami klas.