Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy

Karnawał to tradycja przepełniona muzyką i zabawą a dla dzieci dzień niezwykły, często wyczekiwany przez dług czas.

9 stycznia w naszym przedszkolu odbył się  „Bal Karnawałowy”. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, kowbaja…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu animatorkę- Panią Kingę, której towarzyszyła wesoła, kolorowa papuga. Już po chwili wszystkie przedszkolaki tańczyły razem z papugą. 

Na przedszkolaki czekał również słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm walczyka, utworu „Tańcz, tańcz, tańcz” i innych przebojów znanych dzieciom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci zmęczone wspaniałą zabawą z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Zabawa karnawałowa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok:)

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: