Pomóżmy Nikosiowi wygrać z SMA!

Drodzy Rodzice, Uczniowie oraz Pracownicy ZSP w Rajgrodzie!
W dniach 19 – 23 października 2020 r. w naszej szkole odbędzie się zbiórka charytatywna, która ma na celu pomoc 7-miesięcznemu białostoczaninowi – Nikodemowi Wasilewskiemu – w walce z SMA1. Uczniowie z Koła Wolontariatu od poniedziałku do piątku o godz. 8.00 będą chodzili z puszkami do każdej z klas i zbierali dobrowolne datki na najdroższy lek świata. W piątek nastąpi podsumowanie akcji w szkole – komisyjne otwarcie puszek i przeliczenie pieniędzy oraz wpłata na konto.
Nie bądź obojętny, włącz się do akcji! Każda kwota ma znaczenie. Razem damy radę, choć brakuje aż 8 milionów!
Niezależnie od szkolnej zbiórki można w każdym momencie wziąć udział w akcji, wchodząc w link: https://www.siepomaga.pl/zycie-nikosia i wpłacając dowolny datek.

Organizatorzy akcji