Zdjęcie przedstawia występ dzieci podczas zakończenia roku szkolnego w przedszkolu

Pożegnania nadszedł czas…

Pożegnania nadszedł czas…

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekaliśmy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 24 czerwca. Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały przedszkolny tryb edukacyjny w placówce. Przez te lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały.

Na  wstępie uroczystości, po powitaniu wszystkich dzieci, rodziców, pracowników przedszkola oraz Pana Dyrektora. Grupy młodsze pożegnały starszaków oraz przedszkole na czas wakacji. Dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki.

Natomiast starszaki opowiedziały w wierszach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Nie ma co ukrywać, „ciężki jest żywot przedszkolaka”, jeśli się weźmie pod uwagę, że tyle jest jeszcze do nauczenia się. Następnie nasi absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom przedszkola. Wszystkie dzieci uświetniły swoje grupowe występy  wesołymi tańcami, które kojarzyły się z wakacjami.

A JUŻ TERAZ WSZYSTKIE DZIECI CIESZĄ SIĘ WAKACJAMI I PIĘKNĄ POGODĄ!

Ahoj przygodo!

 

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: