Zdjecie przedstawia

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole

To był naprawdę ciężki rok… To proste, ale trafiające w sedno sformułowanie, jest parafrazą wypowiedzi niejednej przemawiającej osoby, zarówno reprezentującej władze miasta, szkoły, nauczycieli, rodziców czy uczniów. Wydawać by się mogło, że jeszcze niedawno społeczność szkolna mogła śmiać się, oglądając przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej –  „Szkoła w czasach zarazy” – z dużą dozą humoru, ale i z pewną nadzieją na odmianę sytuacji, opowiadające o realiach nauki zdalnej, by tuż po jego wystawieniu wrócić do jeszcze cięższej rzeczywistości na niemalże resztę roku szkolnego. Tego nie przewidywał nawet najczarniejszy scenariusz, ale napisało samo życie……..

Cały artykuł można przeczytać pod poniższym linkiem:

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole

 

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: