Wycieczka do Bialegostoku

Wycieczka do Białegostoku

Dnia 7 grudnia 2021 r. klasy IV i V pod opieką wychowawców oraz rodziców udały się na wycieczkę do Białegostoku. Pierwszym punktem wyjazdu było Epi- Centrum Nauki. Jest to miejsce, w którym nauka łączy się z zabawą, a dzieci mogą rozbudzić ciekawość otaczającego ich świata. Widzieliśmy m.in.: interaktywne eksponaty, Śrubę Archimedesa, strefę ciała człowieka oraz odkrywaliśmy prawa fizyki i chemii. Następnie udaliśmy się do kina na film ,,Wilk, lew i ja”- niesamowita historia przyjaźni między dwójką dzikich zwierząt i młodą dziewczyną. Ostatnim punktem był posiłek w  McDonald’s – restauracja, którą chyba każde dziecko zna i lubi. Mamy nadzieję, że w bieżącym roku szkolnym uda nam się jeszcze zorganizować niejedną wycieczkę.

Katarzyna Truszkowska