Podsumowanie konkursów

Tradycje bożonarodzeniowe w naszej szkole

Tradycje bożonarodzeniowe w naszej szkole

Od wielu lat w okresie Bożego Narodzenia organizowane są w naszej szkole konkursy rodzinne – ozdób i szopek bożonarodzeniowych. Ma to na celu, w tym szczególnym czasie, kultywowanie tradycji świątecznych oraz zbliżenie członków rodziny. Służy to także rozwijaniu uzdolnień plastyczno-technicznych dzieci, jak i kreatywnemu spędzaniu czasu w gronie najbliższych. W tym roku szkolne tradycje bożonarodzeniowe zostały wzbogacone o jeszcze jeden konkurs – śpiewania kolęd i pastorałek……..

Cały artykuł można przeczytać pod poniższym linkiem

Tradycje bożonarodzeniowe w naszej szkole

 

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: