Dzień ziemi w przedszkolu

Dzień Ziemi w przedszkolu

Dzień Ziemi w przedszkolu

W dniu 22 kwietnia w naszym przedszkolu wszystkie dzieci świętowały Dzień Ziemi podejmując wraz ze swoimi paniami działania wspierające idee troski o niebieską planetę. Święto to jest wspaniałą okazją by wiosną nagłośnić globalne problemy ziemi oraz promować już wśród najmłodszych postawy proekologiczne. Dzieci z naszego przedszkola celebrowały to święto poprzez uczestnictwo w pogadankach, filmach edukacyjnych i segregacji śmieci. Obie  grupy postarały się również o posprzątanie i upiększanie terenów zielonych wokół naszego przedszkola.

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: