Laureaci konkursu światowy dzien tabliczki mnożenia

Światowy dzień tabliczki mnożenia

Światowy dzień tabliczki mnożenia

Dnia 7 października 2022 r. był to Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W naszej szkole odbyła się piąta edycja. Nauczyciele wyłonili z klas II-VIII uczniów najsprawniej posługujących się umiejętnością liczenia. Następnie finaliści poszczególnych klas brali udział w konkursie, który pozwolił wyłonić MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA w naszej szkole. Został nim uczeń klasy VII Mikołaj Gryczkowski. Finaliści oraz zwycięzca otrzymali gratulacje oraz nagrody.
 
Szymanowska Halina

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: