Dzieci podczas wycieczki do Białegostoku

Wycieczka do Białegostoku

Dnia 5 grudnia 2022 r. kl. 2 a, 2 b, oraz oddział „0 a” pod opieką nauczycieli Joanny Zawadzkiej, Ewy Tokarzewskiej, Barbary Kijko, Agaty Liżewskiej, Marty Miller oraz Wiktorii Papis wybrały się na wycieczkę do Białegostoku. Pierwszym punktem programu była mikołajkowa bajeczka pt. ”Świąteczny list„ w teatrze „Nieteatr”. Dzieci obejrzały bajkową, zimową opowieść o rozmarzonej dziewczynce o imieniu Ludmiłka oraz niesfornym elfie, który został wybrany świątecznym listonoszem. Jak ważny jest dziś dla Świętego Mikołaja Świąteczny list? Jak go poprawnie napisać i gdzie zaadresować? Jaką ma moc i czego życzą sobie dzieci? I co się stanie, kiedy jeden ważny list do niego nie dotrze? Aby uzyskać na wszystkie te pytania odpowiedzi wyruszyliśmy wspólnie po świąteczną przygodę na Biegun Północny. Nie zabrakło braw oraz pamiątkowego zdjęcia. Kolejnym punktem wycieczki była zabawa w Jumper Park. Jest to idealne miejsce do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Uczniowie skakali na trampolinach wykonując różne ćwiczenia siłowe, wytrzymałościowe, wchodziły na skałki oraz przeszły tor przeszkód. Cóż to za wycieczka bez McDonald’s? Po wyczerpujących zajęciach w sali zabaw przyszedł czas i na niego. Najedzeni, zmęczeni ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do swoich ciepłych domków.

Joanna Zawadzka