Bal karnawałowy w przedszkolu

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale!

Czas Karnawału zobowiązuje również przedszkolaków do szalonej zabawy!!! Tego dnia w grupach ,,Jeżyki” i  ,,Tygryski” już od samego rana pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek lub zwierzątek. W salach spotkać można było pszczółki , księżniczki, wróżki, rycerzy, policjantów… nie sposób nawet zliczyć i wymienić wszystkich. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Na sali podczas pląsów było niezwykle  kolorowo, wszystkim dopisywały humory, uśmiech nie znikał z twarzy, nawet  mimo chwilowego zmęczenia. Rytmy samby, walczyka, porywały wszystkich do tańca, a przerwy od szaleństwa na parkiecie umilały nam smaczne przekąski. Bal Karnawałowy to miły akcent w czasie zimowych dni. Pozwolił nam wszystkim spędzić czas w miłej i radosnej atmosferze!

Dziękujemy dzieciom i ich Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

Kolejny Bal Karnawałowy już za rok!!!

Karolina Formejster, Ewa Budzińska