Dzień wiosny w szkole

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca witaliśmy wiosnę feerią radosnych barw, które tego dnia zdominowały stroje uczniów. Samorząd Uczniowski zadbał o akcent humorystyczny tego dnia, ogłaszając akcję pod hasłem: „Dzień bez plecaka”. Każdy uczeń miał za zadanie zastąpić standardowy plecak innym przedmiotem, który pomieści podręczniki, zeszyty czy przybory szkolne. Wydawać by się mogło, że możliwości jest niewiele: torba, reklamówka, walizka… Nic bardziej mylnego. Uczniowie po raz kolejny pokazali, że potrafią zaskakiwać swoją kreatywnością. Pojawiły się nie tylko wszelkiego typu torby, walizki, walizeczki, ale nie zabrakło też wiader, kartonów, skrzynek, koszyków, podnośników, wózków dziecięcych czy koszy sklepowych. Pomysłowość uczniów zdawała się nie mieć końca. Miejmy nadzieję, że radosne nastroje pierwszego wiosennego dnia sprawią, iż wiosna zostanie z nami na dobre, nie tylko w naszych sercach.