Kiermasz

Charytatywny Kiermasz Wielkanocny

Dnia 31 marca 2023 r. w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz wielkanocny. Celem tego przedsięwzięcia było wsparcie potrzebującej rodziny naszego ucznia, której dom uległ zniszczeniu w wyniku pożaru. Nasza społeczność szkolna czuła potrzebę pomocy poszkodowanej rodzinie. Dlatego Samorząd Uczniowski, Rada Rodziców oraz Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowali kiermasz, na którym można było kupić wielkanocne ozdoby czy przepyszne domowe wypieki przygotowane przez wspaniałe mamy naszych uczniów. Trzeba przyznać,że w zaopatrzenie kiermaszu zaangażowało się mnóstwo ludzi dobrego serca, m.in. Koło Gospodyń Wiejskich „Rajgrodzkie Babeczki”, Koło Gospodyń Wiejskich z Pieńczykowa, Piekarnia Nerkowscy z Rajgrodu. Serdecznie dziękujemy za pomoc! Podziękowania należą się również Pani Sylwii Ciereszko, przewodniczącej Rady Rodziców, która była zaangażowana w akcję od samego początku. Aby uatrakcyjnić nasz kiermasz, wypożyczyła maszyny do robienia popcornu i waty cukrowej. Nasi wolontariusze również dali z siebie wszystko. Fajnie, że byliście z nami! Dziękujemy za pomoc i poświęcenie.

Kiermasz obsługiwali następujący wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu:

Gabriela Mulewska,

Dominika Okurowska,

Weronika Kosińska,

Wiktoria Michałowska,

Zofia Sobocińska,

Aneta Sienkiewicz,

Michalina Wierzbicka,

Natalia Płaszczyca,

Cyprian Kostrzewski,

Dominik Kapla,

Magda Jaworowska,

Angelika Dąbrowska,

Zuzanna Węgrzyn,

Julita Witulewska

Oliwia Michałowska,

Weronika Zabłocka,

Martyna Dziądziak,

Wiktor Matysiewicz.

Tego dnia na kiermasz przybyli też wyjątkowi goście – państwo Ewelina i Dariusz Wiśniewscy. Przekazali 3 puszki z pieniędzmi ze zbiórki na leczenie ich synka:

1. puszka MOSiR Grajewo – 95,45 zł,

2. puszka UMiG Grajewo – 885,23 zł + 4 EUR 21 centów,

3. puszka Pływalnia Grajewo – 205,38 zł + 50 centów.

Dziękujemy za wsparcie!!!

Kwota jaką zebraliśmy podczas kiermaszu to:

7275,56 zł.

W sumie poszkodowanej rodzinie przekażemy 8461,62 zł oraz 4 EUR i 71 centów

Pięknie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie kiermaszu.

Marta Miller