Laureaci turnieju wiedzy pożarniczej

Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

14 kwietnia 2023 r. odbył się w Centrum Kultury w Radziłowie etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Organizatorem konkursu był Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Grajewie przy wsparciu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej PSP. Uczestniczyli w nim uczniowie ze szkół podstawowych oraz średnich, którzy zostali laureatami etapów miejsko-gminnych terenu powiatu grajewskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie dwóch grup wiekowych: Julia Gutowska i Szymon Kotowski (I grupa wiekowa – klasy I-IV), Anna Perełka i Martyna Dziądziak (II grupa wiekowa – klasy V-VIII). W wyniku zmagań na etapie powiatowym zostali wyłonieni zwycięzcy. W każdej grupie wiekowej na podium stanęli reprezentanci naszej szkoły. W I grupie wiekowej (szkoły podstawowe klasy I-IV) – II miejsce zajął Szymon Kotowski z kl. IV a, natomiast w II grupie wiekowej (szkoły podstawowe klasy V-VIII) – III miejsce zajęła Anna Perełka z kl. VI. Do etapu wojewódzkiego konkursu zakwalifikowali się uczniowie pierwszych dwóch miejsc każdej grupy wiekowej. Naszą szkołę będzie reprezentował Szymon Kotowski. Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach konkursowych, po cichu licząc na reprezentanta w etapie ogólnopolskim.

Emilia Skowronek

fot. https://radzilow.pl/, https://www.gov.pl/

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: