Regionalny Koncert Krainy Muzyki – występ taneczny 6-latków

Dnia 21 kwietnia 2023 r. grupa taneczna z kl. 0 b zaprezentowała swój układ podczas II Regionalnego Koncertu Krainy Muzyki pt. „Muzyczne przygody świata przyrody” w Tykocinie. Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez Polskie Radio Białystok. Dzieci za wspaniały występ otrzymały nagrody i medale. Celem koncertu było upowszechnianie edukacji muzycznej, odkrywanie talentów, propagowanie ekologicznego stylu życia i integracja środowisk szkolno – przedszkolnych w regionie. A co najważniejsze muzykowanie dla przyjemności, rozwoju osobistego i zdrowia, pozbawione elementów rywalizacji, oceny czy wyścigu. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w tym pięknym wydarzeniu organizowanym przez Ogólnopolski Program Dydaktyczny Kraina Muzyki i Zespół Szkolno – Przedszkolny w Tykocinie.

Katarzyna Wójcicka