Z muzyką wśród zwierząt

Z muzyką wśród zwierząt

Z muzyką wśród zwierząt

Dnia 14 czerwca 2023 r. w naszej szkole gościł teatr Blaszany Bębenek ze spektaklem pt. „Z muzyką wśród zwierząt”. Przedszkolaki i uczniowie kl. I-III mogli zobaczyć historię jaskiniowca zamieszkującego krainę deszczu. Podczas swojej wędrówki w poszukiwaniu słońca poznaje wesołą figlarną małpkę,  która zamiast pomóc jaskiniowcowi woli psocić. Na pomoc przychodzi Sowa, która twierdzi, że krainę słońca może odnaleźć tylko zwierzę potrafiące ładnie śpiewać, albo grać na jakimś instrumencie. Główny bohater postanawia nauczyć małpkę grać na akordeonie, jednak aby go zdobyć muszą przechytrzyć niebezpiecznego lwa. Dzięki małpce udaje mu się szczęśliwie dokończyć swoją podróż. Pełne humoru przygody sprawiły, że najmłodsi naszej szkoły dowiedzieli się na czym polega współpraca, dlaczego należy rozwijać swoje talenty i że nie warto się poddawać.

Katarzyna Wójcicka

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: