Święto Przedszkolaka

Święto Przedszkolaka

Święto Przedszkolaka

20 września, jak co roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzień ten dostarczył naszym dzieciom kolejnej okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. W tym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji przygotowanych przez nauczycielki i Rodziców. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, zabawy muzyczno- ruchowe z balonami, z chustą animacyjną, z przyborami gimnastycznymi. Nasze przedszkole odwiedził Pan Dyrektor, Andrzej Graczewski, który złożył dzieciom życzenia oraz wręczył pamiątkowe dyplomy. Dzieci otrzymały również medale, a na koniec miały słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: