Walentynki

Walentynki

Walentynki

,,To co najważniejsze, jest niewidoczne dla oczu” dla jednych będzie to miłość, dla innych przyjaźń, czy sympatia.
14 lutego 2024 r. grupa ,,Kotki” i 6 latki obchodziły w naszym przedszkolu Walentynki, jedno z najprzyjemniejszych świąt w ciągu roku. Dzień przepełniony był atrakcjami oraz rozmowami tematycznymi. Zajęcia były odzwierciedleniem takich wartości jak: miłość, przyjaźń, szczęście, radość przebywania ze sobą.
W tym dniu przeprowadziliśmy z dziećmi wiele ciekawych zabaw, które integrują grupę i wzmacniają więzi. Przedszkolaki dowiedziały się, jak ważne jest okazywanie sobie uczuć, miały okazję powiedzieć kolegom, koleżankom kilka miłych słów. Zapoznały się z tradycją tego wyjątkowego święta oraz genezą jego powstania. Nie zabrakło również tańców przy dźwiękach najpiękniejszych miłosnych piosenek.

Wszystkie przedszkolaki z wielką radością uczestniczyły we wspólnych walentynkowych zabawach. Korzystając ze szkolnej poczty walentynkowej miały okazję wysłać przygotowane wcześniej kartki. Nie zabrakło również słodkich upominków, którymi zostały obdarowane.

Niech każdy kolejny dzień będzie pełen miłości, szczęścia, uśmiechu i radości, bo to, co najważniejsze w życiu, jest niewidzialne dla oczu, lecz odczuwalne sercem.

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl