Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

13 lutego 2024 r. w grupie w 6 latków, a 15 lutego 2024 r. w grupie 5 latków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Był to wyjątkowy czas pełen wrażeń, radosnych uśmiechów i wzruszeń.
W przepięknych scenografiach dzieci recytowały wzruszające wiersze przeplatane wesołym śpiewem i tańcem. Nie zabrakło również wspólnych zabaw przy muzyce do których zaproszeni zostali nasi goście. Przedszkolaki prezentując kreatywne występy, zachwyciły wszystkich swoimi talentami i zaangażowaniem. Wzruszone babcie i dziadkowie nie kryli swojej radości i dumy z wnuków.

To były wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i miłości. Przedszkolaki w swój wyjątkowy i uroczy sposób okazały wdzięczność za miłość jaką otrzymują, za cierpliwość i zrozumienie. Dzieci podziękowały za czas poświęcony na zabawę, rozmowę, czułości. Wręczyły upominki, składając życzenia płynące prosto z dziecięcych serc. Była to idealna okazja do budowania więzi rodzinnych i wspólnego świętowania. Dzieci, nauczyciele i wszyscy goście wspólnie stworzyli magiczną atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci uczestników.
Na koniec zaprosiliśmy wyjątkowych gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby wspólnie spędzić czas i w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i wdzięczność.
Dziadkom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przybycie.

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: