Konkurs

Wygrane naszych przedszkolaków w konkursie

Wygrane naszych przedszkolaków w konkursie

19 czerwca 2024 r. podczas Pikniku Rodzinnego w Rydzewie ogłoszono wyniki rodzinnego konkursu fotograficznego pt. „Żywe obrazy – ludzie w malarstwie oczami dziecka”. Był on organizowany przez Szkołę Podstawową w Rydzewie i kierowany do wszystkich przedszkolaków SP w Rydzewie oraz ZSP w Rajgrodzie.

Rodzina biorąca udział w konkursie miała za zadanie wykonać fotografię odtwarzającą jedno z wybranych dzieł wielkich mistrzów malarstwa. Konkurs miał na celu zintegrowanie członków rodziny, zachęcenie do wspólnej zabawy, a także rozbudzanie u najmłodszych zainteresowania sztuką. Głównym kryterium oceny pracy było odnalezienie podobieństwa między obrazem a zdjęciem. Oceniane były takie elementy jak: rekwizyty, ubiór, fryzura, tło, mimika, wartość artystyczna i kreatywność podczas realizacji zadania.

Miło nam poinformować, iż wśród laureatów konkursu znalazły się nasze przedszkolaki:

Oliwia Kijko (grupa 3-latków „Jeżyki”) – I miejsce

Marcelina Kotowska (grupa 5-latków „Kotki”) – III miejsce

Serdecznie gratulujemy!

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl