Zakończenie roku przedszkolnego 2023/2024 w grupach „Tygryski" i „Jeżyki"

Zakończenie roku przedszkolnego 2023/2024 w grupach „Tygryski” i „Jeżyki”

Zakończenie roku przedszkolnego 2023/2024 w grupach „Tygryski” i „Jeżyki”

W czwartek 20 czerwca 2024 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku. Tym samym dzieci z grup „Tygryski” oraz „Jeżyki” oficjalnie zakończyły rok przedszkolny 2023/2024 i rozpoczęły wakacje.

Na wstępie uroczystości powitano wszystkie przedszkolaki, rodziców, Pana Dyrektora oraz pracowników przedszkola. Następnie najmłodsi zaprezentowali część artystyczną. Dzieci śpiewały letnie piosenki, recytowały wiersze o lecie i wakacjach oraz tańczyły. Po występach Pan Dyrektor wraz z wychowawczyniami wręczył wszystkim przedszkolakom pamiątkowe dyplomy oraz książki. Następnie krótko podsumował pracę w oddziałach przedszkolnych oraz życzył udanych wakacji. Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców za owocną współpracę i wspólne działania na rzecz dzieci. Podkreślono szczególną pomoc, zwłaszcza w organizacji różnych imprez i wydarzeń, pań: Niedzwiedzka M., Piętko P., Sosnowska J. oraz wręczono im podziękowania.

Na zakończenie rodzice i dzieci, wręczając kwiaty i upominki, podziękowali dla Pana Dyrektora za organizację pracy w przedszkolu, a wychowawczyniom za rok pracy, wszystkie zajęcia, troskę i opiekę.

Jeszcze raz życzymy wszystkim wspaniałych, słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl