Najlepsi Uczniowie

Najlepsi Uczniowie

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ W SZKOLE
ROK SZKOLNY 2023/2024
L.p.
Imię i Nazwisko
Średnia
Zachowanie
1.
Mikołaj Gryczkowski6,00wzorowe
2.
Julita Witulewska vel Wróblewska6,00wzorowe
3.
Paulina Policha  
5,92
wzorowe
4.
Weronika Krzyżewska 
5,83
wzorowe
5.
Zuzanna Miller
5,67
wzorowe
6.Klaudia Chomiczewska 
5,64
wzorowe
7.
Kamila Grzymkowska
5,64
bardzo dobre
8.
Aleksandra Gryczkowska
5,50
wzorowe
9.
Anna Perełka
5,43
wzorowe
10.
Dominika Bielawska 
5,42
wzorowe
11.Julia Gutowska
5,42
wzorowe
12.Krzysztof Bućko
5,36
bardzo dobre
13.
Olaf Gryczkowski
5,33
wzorowe
14.
Wiktoria Krzyżewska
5,33
wzorowe
15.
Oliwia Michałowska
5,33
wzorowe
16.
Martyna Dziądziak
5,29
wzorowe
17.
Nadia Gryczkowska
5,27
wzorowe
18.
Krzysztof Więckowski
5,21
wzorowe
19.
Tomasz Karwowski
5,18
bardzo dobre
20.
Maja Karwowska
5,14wzorowe
21.Alicja Ostapowicz5,09bardzo dobre
22.Anita Supińska5,08wzorowe
23.
Aleksandra Kapla5,00bardzo dobre
24.
Szymon Kotowski5,00bardzo dobre
25.
 Paulina Zabłocka4,98wzorowe
26.Weronika Zabłocka4,93wzorowe
27.
Luiza Chwalińska4,86wzorowe
28.
Karolina Gryczkowska4,86wzorowe
29.
Weronika Jankowska4,85bardzo dobre
30.
Olaf Milewski4,79wzorowe
31.
Filip Zawistowski4,79bardzo dobre
32.Wojciech Chrościelewski4,75bardzo dobre
    
NAJLEPSI UCZNIOWIE KLAS I-III
ROK SZKOLNY 2023/2024
L.p.
Imię i Nazwisko
Klasa
1.
Miłosz Krzyżewski I a
2.
Tymon Stempiński
I a
3.
Jonatan Bagiński
I a
4.
Mikołaj Kołakowski
I a
5.
Martyna Gołdowska
I a
6.
Blanka Chomiczewska
I b
7.
Ewelina Czarnecka
I b
8.
Lilia Gaińska
I b
9.
Anna Karpińska
I b
10.
Mateusz Ziarko
I b
11.
Marcin Jakub Więckowski
II
12.
Błażej Chomiczewski
II
13. Marcelina Gryczkowska
II
14.
Antoni Czerwionka
II
15.
Laura Plaga
II
16.
Julia Chrościelewska
III a
17.
Aleksandra Gryczkowska
III a
18.
Julia Kołowska
III a
19.
Emilia Krupa
III a
20.
Wiktoria Miliszewska
III a
21.
Zuzanna Woroszyło
III a
22.
Filip Mastalerski
III a
23.
Zuzanna Cebelińska
III a
24.
Marcel Gliński
III a
25.
Lena Kulesza
III b
26.
Anna Trzeciakowska III b
27.
Lidia Piotrowska III b
28.
Wiktor Kuczyński III b
29.
Szymon Jagielski III b
30.
Jakub Ziarko III b
31.
Mikołaj Kotowski
III b