„Śmieci mniej – Ziemi lżej”

„Śmieci mniej – Ziemi lżej”

Dnia 26 kwietnia nasza szkoła brała udział w XII Powiatowym Turnieju Szkół Podstawowych z okazji Dnia Ziemi. Turniej został zorganizowany pod hasłem „Śmieci mniej  – Ziemi lżej” i miał na celu przybliżyć młodzieży temat recyclingu i segregacji odpadów oraz zwrócić uwagę na ogromną potrzebę dbania o środowisko. Drużyny uczestniczące w Turnieju rywalizowały ze sobą w konkurencjach sportowych, wiedzowych i plastycznej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna pod opieką p. I. Milewskiej w następującym składzie: P. Krupa, E. Prostko, G. Płońska, J. Bagiński, D. Wołyniec, J. Wysocki. Jest nam miło wszystkich poinformować, że nasi uczniowie zajęli II miejsce. Gratulujemy:)

Nasze Dane Adresowe

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rajgrodzie

ul. Stanki 14 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272-14-16
e-mail: zsp@umrajgrod.pl
e-mail: zsp@um.rajgrod.wrotapodlasia.pl

Przedszkole w Rajgrodzie

ul. Franciszka Zabielskiego 6, 19-206 Rajgród
nr tel: 86 272 31 69
e-mail: zsp@umrajgrod.pl

%d bloggers like this: